RockMusicFictionForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RockMusicFictionForum

Necháte se rádi svést kouskem zoufale prázdného papíru toužícího po zaplnění kouzelnými slůvky? Milujete sametově kovové objetí rockové, metalové či jakékoli jiné skvělé muziky? My taky8-) Hudba je tou největší inspirací! Podělte se o ni...
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Myšlenky.......Moje životní dermiéra!!!

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
DarkTess

DarkTess


Poeet p?íspivku : 22
Age : 32
Location : Bydlím kde se dá, ale jen tam kde mám možnost psát
Registration date : 01. 03. 09

Myšlenky.......Moje životní dermiéra!!! Empty
PříspěvekPředmět: Myšlenky.......Moje životní dermiéra!!!   Myšlenky.......Moje životní dermiéra!!! Icon_minitimeMon 19 Oct 2009, 16:46

Myšlenky
Autor: DarkTess
Žánr:Tam je všechno možné
dostupnost: lidi až tak od 15 let
Párování: Violet/Aaron/Ville/a bude nadbíhat i Aki, Mira/Leon/Lauri
Shrnutí: Co když osud mých rodiču, bude i mým! Co když náš osud je napsaný a my jen koukáme na svou vlastní demieru?!
A/N: Nevlastním nebo neznám členy The Rasmus ani Villeho. Tento příběh je čistá fikce (je smyšlený) a nikdy se nestal ani nestane. Žádná část tohoto příběhu nesmí být publikována bez mého souhlasu. (pozn: tento příběh neexistuje).

1.Kapitola

Sedím zde, a jenom bolest cítím, jen zklamání ze svých blízkých, ale nejen z nich, ale i ze sebe.
Bolí mě minulost i budoucnost. Zklamání je tam lehká věc. Ale není to bolest fyzická, tak se časem zahojí, ale duše ta se nezhojí nikdy. Vždy na ní zůstanou rány, které sice na čas ustanou, ale pak se projeví v ještě větší síle. Pořád se budou ozývat, pořád se budou zvětšovat. Lidé ani nevědí, že nějakou bolest působí, ale když si to uvědomí, zdráhají se omluvit a tu ránu vymazat. Bojí se toho, že i oni jsou jen lidé a dokážou to, že svým blízkým zničí naděje a sny.
Když vás vaší blízcí celý život shazují a opovrhují vámi tak si to ponesete v sobě dál a dál. A je jen na vás jestli se k lidem otočíte zády, bude jiní, nebo jim budete oplácet stejnou mincí.
Je to jen na vás, v tomto případě na mě.
Byla jsem ještě mladé kuře, když otec začal být alkoholik a pod svými opileckými náladami mlátil matku. Zastávala jsem se jí, ale pak to bylo ještě horší. Matka měla jeden velký a nepřekonatelný problém nenáviděla ho a zároveň ho milovala. Nikdy by nedokázala milovat jiného. Aspoň si to myslela.
Rok na to se otec opil do němoty, sedl za volant, ale tentokrát se neprobudil s kocovinou a neomlouval se matce, jaký je to blbec.
Když matka musela jít na policii identifikovat tělo, složila, už jí nebylo pomoci. Od té doby jsem za vše musela já. Že otec umřel, že si ona zničila život, že jsem se narodila.
Na hřbitově u toho ožralého hajzla byla denně. I já jsem tam musela. Ale já jsem jim opovrhovala, za ty léta plné strachu a děsu. Za ty léta plné nadávek a bez mateřské i otcovské lásky.
I když jsem na jeho hrob hleděla. Pořád jsem měla před očima jeho s flaškou v ruce.
Byl pro mě cizinec, už jsem si nevzpomněla na ty léta mého útlého dětství, kdy jsme byli šťastna rodina, kdy jsme byli spolu.
Nakonec smrt dostihla i matku. Už od otcova pohřbu říkávala „Přijdu za tebou, už brzy!“.
Ale ze srdce, které jsem si chránila, aby ho nesežehl otcův hněv a žal, že to není pravda. Ale odbitím mých 19 narozenin matka slib splnila.
Až tehdy jsem pochopila, jak moc ho milovala, ale i nenáviděla, ale přece jenom láska byla silnější.
Pohřbila jsem oba rodiče a postavila jsem se na vlastní nohy. Měla jsem po maturitě, na to jsi matka ještě počkala, i když chtěla umřít, pořád v ní byl mateřský cit, který jí držel a říkal „A co tvé dítě necháš ho tu, necháš ho samotné, bez pomoci!.
Čekala, až se budu umět o sebe postarat, ale já jsem to uměla už jako malá. Na otce spoleh nebyl.
Nevěděla jsem ze začátku co dělat. Sice jsem měla vystudovanou uměleckou školu. A při tom jsem ještě dělala kurz psychologie, doufala jsem, že mi to pomůže otce pochopit, ale i když podle statistik byl otec jeden z mnoha, ale přece jenom jsem ho nenáviděla.
Naštěstí se mě ujal strýc, otcův bratr. Pracovala jsem v jeho nechutně špinavém pajzlu.
Nemohla jsem to vydržet, okolo mě byli ti samý lidé, jako byl otec. Doma mají rodinu a tady se opíjejí do němoty a pak jdou domů. Tohle jsem nedokázala pochopit.
Odešla jsem, nemohla jsem tam zůstat.
Už nikdy jsem nechtěla stát, tím čím byl otec. Nikdy jsem nechtěla sdílet jeho osud.
Odjela jsem daleko, bylo mi jedno kam jedu. Chtěla jsem najít klid!
Už jsem nechtěla cítit žal, smutek a zlost.
Začala jsem psát. Psát své pocity a životní zkušenosti, ale po letech jsem ucítila odpor sama k sobě a stejně jako otec jsem našla cestu k alkoholu!
Stala jsem se možná něčím horším, než co byl on. Po čase jsem si sama uvědomila svou životní chybu. Šla jsem na léčení. A tak jsem ho potkala.
Člověka, který se mi stal bratrem a láskou zároveň.
Jmenoval se Ville. Ale příjmení jsem neznala, dalo by se říci, že já jsem ho držela nad vodou a on mě. Taková vzájemná podpora.
Když jsem měla být propuštěna a on měl před sebou ještě 5 měsíců. Zůstala jsem tam, na své náklady, ale chtěla jsem mu poděkovat za to, že mě podržel a že mě vzal pod svá křídla.
5 měsíců uteklo jako voda. Rozhodl se, že spolu ještě chvíli zůstaneme, než se dá na cestu domů. Bydleli jsme v hotelu a užívali jsme si každé chvíle, ale láska uhasínala tak rychle, v jako vzplála.
Byli jsme na velké pouti, vystřelil mi takové pso-medvěda, nedalo se to úplně identifikovat. Pak, když jsme dorazili do hotelového pokoje. Sedli jsme si na balkón a dlouho si povídali o naší minulosti a snech. Když jsem mu řekla svůj příběh, docela se zarazil. Nikdy nic takového prý neslyšel. Objal mě za ramena a tiše něco pobrukoval, už tehdy jsme věděla, že láska je ty tam, ale začíná krásné přátelství. Druhý týden jsem s ním šla na letiště. Loučili jsme se dlouho a pak mě požádal, ať za ním přijedu, že mi sežene práci a aspoň budu, sním. Ale ještě před odjezdem jsme si navzájem řekli, že jsme byli takové záplaty. Jsme spíše bratr a sestra, než, milenci.
A pak odjel domů.
Teprve těsně před odjezdem jsem se dozvěděla, jak se jmenuje.
„Lil……víš, mám tě rád, ale jako sestru, jen jmenuji se Ville Vallo!“ řekl s úsměvem a jemně mě objal, ale na jeho očích jsem poznala, že nemluví tak uplně pravdu, ale v tuto chvíli mi to bylo jedno!
Rozešli jsme se v dobrém, ale byla jsem rozhodnutá, že se za ním co nejdříve za ním pojedu.

Začínám krátce, ale to jen abych vás mohla napínat!


Naposledy upravil DarkTess dne Sat 28 Nov 2009, 14:11, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Mortyša
Admin
Mortyša


Poeet p?íspivku : 109
Age : 31
Location : Pilsen
Registration date : 16. 03. 08

Myšlenky.......Moje životní dermiéra!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Myšlenky.......Moje životní dermiéra!!!   Myšlenky.......Moje životní dermiéra!!! Icon_minitimeMon 19 Oct 2009, 18:34

Vítej nová ff!!!!

mou odpověď znáš.... Smile
je to dost smutný, když jsem to četla poprvý, nějak mi to netrklo.... Rolling Eyes
takže mnoho zdaru do dalších kapitol
Návrat nahoru Goto down
https://rockmusicfanficforum.all-up.com
DarkTess

DarkTess


Poeet p?íspivku : 22
Age : 32
Location : Bydlím kde se dá, ale jen tam kde mám možnost psát
Registration date : 01. 03. 09

Myšlenky.......Moje životní dermiéra!!! Empty
PříspěvekPředmět: 2.kapitolka   Myšlenky.......Moje životní dermiéra!!! Icon_minitimeSat 14 Nov 2009, 22:02

2.KAPITOLA
Sice budu muset do Finska, do té zimy. Nejsem zvyklá na takovou klendru, ale snad si na to zvyknu.
Sbalila jsem si věci a napsala jsem e-mail Villemu, ať na mě čeká.
Rozjela jsem se na letiště.
Sice byl můj strach z létání silný, ale tak jsem se na něj těšila, že jsem se to snažila překonat.
Sedla jsem si do sedadla v letadle a doslova jsem se tam zavrtala. Doufala jsem, že usnu během 10 vteřin a nebudu vnímat vůbec nic. Ale to by si vedle mne nesměla posadit stará paní.
„Dobrý den zlatíčko, kampak jedete?“ začala hned vyzvídat. „Ale, jedu do Helsinek za kamarádem!“ řekla jsme nejistě.
Celý let mi nedala pokoj, myslela jsem, že jí propíchnu brčkem, co jsem dostala k pití, jen kdyby nebyl konec tak tupý. Po dlouhých 2 hodinách jsme přistáli. Rychle jsem vystřelila z letadla.
Rozbírala jsem svá zavazadla. A šla do haly. Napsala jsem Villemu sms, že už jsem tady. V zápětí mi dorazila zpráva.
„Zdržel jsem se, dojede pro tebe můj kamarád, ale počkej na něj tak půl hodinky.....promiň Ville!“ málem jsem ten mobil hodila o zem.
„Kamarád ...hm, a jak ho asi poznám!“ začala jsem se vztekat. Zašla jsem si do Macdonaldu pro menu. To jídlo, co se podávala v letadle, se nedalo jíst.
Sedla jsem si ven na lavičku a ještě rozzlobená jsem do sebe rychlostí nacpala menu.
Pak jsem si zapálila cigaretu. Přemýšlela jsem, jaké to tady asi bude.
„Violet?!“ volal kdosi. Otočila jsem se na směr zvuku. Stál tam vysoký kluk s delšími vlasy. V ruce držel nějaký papír, zhrozila jsem se! Ville, já tě zabiji!“ procedila jsem mezi zuby, byla to moje fotka. Típla jsem cigaretu. A pomalu, odvěšená taškami jsem mířila k němu.
„To..to jsem já!“ říkala jsem udýchaně. Stěhovat se, není žádná sranda.
Podíval se na mne a usmál se. Vykročil ke mně a pomohl mi ze záplav zavazadel.
„Pane bože, kolik toho taháš, neměla bys mít osobního lokaje?!“ řekl se smíchem. „Mno jo měla, ale Ville nikoho neposlal!“ odfrkla jsem. Jen se zasmál a vzal na sebe většinu zavazadel, moc mi toho nezbylo. Pomalu jsme šli k jednomu autu. Spadla mi čelist. Černý nablýskaný fáro.
Nevím jak, ale nějak nacpal do kufru a na zadní sedadlo moje věci a rozjeli jsme se k Villemu domů, aspoň jsem si to myslela.
„Tak jakpak se vůbec jmenuješ celým jménem, Ville mi řekl jsem tvoje křestní?!“ zeptal se ten kluk, ale přišlo mi divný mu říkat jméno, když ani nevím, kdo to je!
„Nejdříve ty, nejsem zvyklá udávat svoje osobní údaje cizím lidem!“řekla jsem s nádechem ironie, aby se neurazil.
Ale k mému překvapení se začal hlasitě smát. „Jo, mělo by mi být jasné, že mě Ville ani nepředstaví!“ řekl mezi smíchem „ Jsem Eero!“. Vykouzlil velký usměv. Začala jsem se smát“ já jsem Violet!“. Zamávala jsem na něj a ušklíbla jsem se.
Celou cestu jsme se bavili o našich snech, a přáních. Dojeli jsme k jakési budově, nevypadala jako normální dům. Vystoupila jsem z auta. Vypadalo to jinak než dům na fotce, co mi poslal Ville, stála jsem jako zařezaná, docela jsem se i bála.
Eero také vystoupil, a normálně s klidem šel rovnou za nosem. Koukala jsem na něj s trochu vyděšeným výrazem. Zastavil se, pootočil hlavu.
„Pojď a neboj se, tady tě nic nesní!“řekl a mrknul. Rozběhla jsem se za ním, protože venku zůstat sama, se mi taky dvakrát nechtělo být!
Vevnitř už to vypadalo lépe. Barvy na stěnách byli někde tlumené a někdy až moc výrazné, prohlížela jsem si každý koutek, okolo kterého jsme šli.
Vypadalo to divně, moje povaha mi říkala, „Pane bože uteč, tohle vypadá jako nějaký sadomaso salón!“.
Snažila jsem se uklidnit, ale nějak to nešlo, čekala jsem, odkud na mne něco vyskočí!
„Ahoooooooj!“křikl někdo a skočil do dveří po mé pravici. Hrozně jsem naskočila, snažila jsem ovládnout nohy, ale nepovedlo se mi to a ty se zapletli a já jsem přistála bolestivě na svém pozadí!
„Aki, pane bože nemusíš jí hned způsobit nenávratnou poruchu mozku jo!?“ řekl káravě Eero, když si ke mně klekal a kontroloval, jestli jsem v pohodě. Dala jsem si ruku na zadek a zlostně, ale i pobaveně jsem se podívala na viníka mého pánu (ne na nohy)!
Tmavé krátké vlasy, brýle a pobavený usměv. Jak více popsat toto individuum. Eero mi pomohl stát. „Jsi v pohodě?“ zeptal se mě a zatvářil se jako starostlivý bratr.
„Jo jsem v pohodě, akorát zítra to bude bolet!“ řekla jsem a začala jsem se smát. Jediné, za co jsem byla ráda, je to, že jsem na sobě neměla svoje zavazadla, ty by mě asi zabyli.
Vešli jsme do místnosti, nejdříve jsem nevěděla, na co by mohla být, ale po bližším zkoumání jsem si uvědomila, že je to zkušebna a nahrávací studio. Vím, že mi i Ville říkal, že je známí zpěvák, ale nikdy jsem nepátrala jak, mě stačí to jaký je on sám.
Sedla jsem si na jednu s pohovek, které byli v rohu. Seděla jsem zaražená a snažila jsem se ignorovat otázky, zda jsem v Villem něco měla atd…
Pak se ale do toho vložil Eero, trochu je seřval, že nejsem žádná oběd, který jim byla poslána na jejich zabavení.
Najednou se rozrazily dveře, v nich stála velká, černá a zadýchaná, ale velmi známá postava. Ville se rozhlížel po místnosti, něco hledal, ale z toho stresu co na mě dopadal poslední 4 hodiny, jsem si neuvědomila, že hledá mne. Jeho pohled spočinul na mne, usmál se, ale já ne, jen jsem se zvedla a šla k němu. Chytila jsem ho za límec košile a odtáhla ho za dveře.
Ty jsem zavřela.
„Já tě snad zabiji, nechal jsi mě s úplně cizíma lidmi, víš, jak jsem se bála!“ ječela jsem, ani jsem nevěděla co.
Ville se jen pousmál, a řekl „Taky jsem rád, že jsi tu!“ jeho usměv byl čím dál větší.
Padla jsem mu kolem krku, konečně jsem byla v náručí někoho, kdo mě má rád.
Vedle na stěně bylo takové menší okénko, které vedlo do nahrávací místnosti.
Když jsem otevřela oči, ztuhla jsem, kluci byli namačkaný obličejem do něj a šmírovali. Nevěděla jsem, jestli mám ječet, nebo se smát. Ale raději jsem jen tiše vypískla. Ville se otočil a praštil pěstí do toho okýnka. Pak jsem jen slyšela hroznou ránu.
Ville rychle rozrazil dveře. Kluci leželi na sobě naskládaný, úplně dole byl Lauri, pak Aki a nakonec Pauli, jen Eero si opodál popíjel svůj čaj.
Musela jsem se smát, kdo by se nesmál. Kluci se ani nevím, jako rozmotali ze sebe a začali nadávat, ale pak se do nich pustil Ville. Že nemají být zvědavý atd. Šla jsem raději za Eerem na gauč, který jen nechápavě kroutil hlavou nad jejich dětinskostí.
Chvíli jsem si povídala s Eerem, když se kluci domlouvali na nějakém turné.
Pak dorazil nějaký blonďatý kluk, v obličeji vypadal hrozně mladý, ale ty blonďaté dredy, byl teda kýč.
„Ahojky, kdopak jsi ty?“ řekl překvapeně, když jeho pohled na mne sklouzl.
„Airin!“ řekla jsme jen letmo a zamávala jsem mu. Najednou se mu rozzářily oči.
„Tak ty jsi ta Villeho múza!“ přiskočil ke mně a klekl jsi přede mne “ Ó děkuji ti, jen díky tobě máme 3 nové songy!“ ladně uchopil mojí ruku a políbil jí. Můj obličej nabral neuvěřitelně rudou barvu. Podívala jsme se na Villeho na jeho bílých tvářích byla známka růžové!
Ani, jsem nečekala, že mi to někdy vysvětlí.
Večer utíkal až moc rychle a na mne padala únava. Když už se kluci jakš-takš domluvili tak jsme byli připravený jet domů.
Domů jak mi to slovo nešlo přes pusu.
Ville přišel pomalu ke mně, ale jeho obličej mě znepokojoval, takhle se tvářil vždy, když do mě rýpal a já se urazila.
„Mno..víš jak ti zařizuji ten byt, nějak se to protáhlo, a já sám bydlím u Lilyho, nemohla bys, jsi přespat u kluků?!“.
Koukala jsem na něj zděšeně, ale zároveň naštvaně. Ale samozřejmě jsem věděla, že nemám jinou možnost. Můj pohled přešel ke klukům.
Lauri, myšlenka jeho sóla ve sprše mě docela rozesmívala.
Pauli, nevím proč, ale připomíná mi pudla.
Aki, už to vidím polštářová bitva a videohry.
Prostě ty kluky moc neznám, tak nevím moc se mi tam nechce. Ale zůstal mi Eero, už leccos o něm vím.
„Eero nevadilo by ti to?!“ řekla jsem hrozně potichu. Eero se jen usmál a kývnul. Moje duše se začala radovat.


Není to dlouhé jako nevím ted zrovna co , ale snad se to bude líbit Very Happy (předem se omlouvam, za možný překlep a chybičku Smile
Návrat nahoru Goto down
kate5




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 13. 07. 14

Myšlenky.......Moje životní dermiéra!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Myšlenky.......Moje životní dermiéra!!!   Myšlenky.......Moje životní dermiéra!!! Icon_minitimeSun 13 Jul 2014, 17:41

zajímavé Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.babyburza.cz
Sponsored content





Myšlenky.......Moje životní dermiéra!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Myšlenky.......Moje životní dermiéra!!!   Myšlenky.......Moje životní dermiéra!!! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Myšlenky.......Moje životní dermiéra!!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
RockMusicFictionForum :: Fan Fictions :: Another-
Přejdi na: