RockMusicFictionForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RockMusicFictionForum

Necháte se rádi svést kouskem zoufale prázdného papíru toužícího po zaplnění kouzelnými slůvky? Milujete sametově kovové objetí rockové, metalové či jakékoli jiné skvělé muziky? My taky8-) Hudba je tou největší inspirací! Podělte se o ni...
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Vzpomínka ve vodě

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
DarkAngel92




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 05. 07. 08

Vzpomínka ve vodě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínka ve vodě   Vzpomínka ve vodě Icon_minitimeThu 14 Aug 2008, 09:07

Moc se ti to povedlo krásně napsaný!
Návrat nahoru Goto down
Karoliina

Karoliina


Poeet p?íspivku : 19
Age : 36
Registration date : 16. 03. 08

Vzpomínka ve vodě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínka ve vodě   Vzpomínka ve vodě Icon_minitimeMon 31 Mar 2008, 16:49

A jak by sis představovala, že by tohle pokračovalo? To nemá kam pokračovat, to je konec.
Návrat nahoru Goto down
Mortyša
Admin
Mortyša


Poeet p?íspivku : 109
Age : 31
Location : Pilsen
Registration date : 16. 03. 08

Vzpomínka ve vodě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínka ve vodě   Vzpomínka ve vodě Icon_minitimeMon 31 Mar 2008, 16:19

Sad Sad Sad Nikdy jsem moc nebyla na romantiše...ale ono je to hezkýýý! a mně se to líbíí..!!!..krása to...Bude pokračování....?
Návrat nahoru Goto down
https://rockmusicfanficforum.all-up.com
Karoliina

Karoliina


Poeet p?íspivku : 19
Age : 36
Registration date : 16. 03. 08

Vzpomínka ve vodě Empty
PříspěvekPředmět: Vzpomínka ve vodě   Vzpomínka ve vodě Icon_minitimeSun 30 Mar 2008, 00:01

Stoupla jsem si pod sprchu a pustila na sebe proud horké vody. Zavřela jsem oči a nechala se unášet šuměním křišťálových kapek. Nedokázala jsem na něj přestat myslet. Nedokázala jsem uvěřit, že už tu není. Že už tu nebude.. Že je pryč. Navždy. Nechala jsem na sebe dopadat proudy vody a jejich pálení na kůži sotva přehlušilo bolest, která vycházela zevnitř. Bolesti ze ztráty nejdůležitějšího člověka na světě. Najednou jsem na tváři ucítila jemný dotek jeho prstů. Vzdychla jsem a přejela prsty v těch místech, kde byly ty jeho. Následovala jsem jeho ruce po ramenou až do půli zad, kde se ztrácely se stékající vodou. Na kůži jsem cítila konečky jeho prstů a na temeni jemné polibky. Zaklonila jsem hlavu a nechala se unášet jeho doteky. Konečky prstů mě hladil po ramenou, rukou, prsou, břiše, zádech.. Po tvářích, po vlasech.. Sklonila jsem hlavu a ucítila jeho ruce na krku. Rychle a lehce mi přejíždely po zádech přes zadek dolů až na nohy. Něžně mě líbal na ramenou. Znovu jsem zvedla ruce k ramenům a následovala ty jeho. Snažila jsem se je dostihnout, ale on byl vždycky rychlejší. Z očí mi vytryskly slzy. Prudce jsem se otočila a otevřela oči. Nebyl tam. Jen kapky horké vody zněly jeho hlasem a šeptaly "Miluji tě."


Naposledy upravil Karoliina dne Tue 01 Apr 2008, 10:08, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vzpomínka ve vodě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínka ve vodě   Vzpomínka ve vodě Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vzpomínka ve vodě
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
RockMusicFictionForum :: Fan Fictions :: Romance-
Přejdi na: