RockMusicFictionForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RockMusicFictionForum

Necháte se rádi svést kouskem zoufale prázdného papíru toužícího po zaplnění kouzelnými slůvky? Milujete sametově kovové objetí rockové, metalové či jakékoli jiné skvělé muziky? My taky8-) Hudba je tou největší inspirací! Podělte se o ni...
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Peklo........

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Olja
Admin
Olja


Poeet p?íspivku : 79
Registration date : 16. 03. 08

Peklo........ Empty
PříspěvekPředmět: Peklo........   Peklo........ Icon_minitimeMon 17 Mar 2008, 20:28

Peklo
Autor:Olja
A/N:Nebyla jsem v pekle...tak je to jen fikce..
Shrnutí:Polemizování o konci světa...
Hodnocení:U

Vivian znuděně nakopl kamínek,který mu přišel do cesty.Zoufale se rozhlédl po pusté planině a opět nakopl onen kamínek.Kamínek naštvalo, že zrovna do něj kopl jediný „člověk“ v pekle a to dvakrát,a tak se zvětšil do rozměrů velkého balvanu.
Z kapsy vytáhl užmoulaný papír a přeškrtl číslo 890.
„Ještě Sto deset dní,budu trčet v týhle pustině.“Zamžoural po pláni, kde tu a tam ze země žalostně trčel suchý keř.
„To je peklo!“Zaklel.
„Máš pravdu,můj milý Viviane.Je to peklo.A ty jsi poslední kdo tu zbyl.“Ozval se za ním bezbarvý hlas.
„Vaše ctihodná pekelnosti.“Viv se mírně uklonil,muži kolem 40 s prořídlými vlasy a očima stejně bezbarvýma jako jeho hlas.
„Jakápak ctihodná.......!Je to smutek!Se rozhlédni!Tohle že je peklo........!“
„Máte pravdu je tu.....“Viv se rozhlédl „Poněkud pusto.“Řekl nakonec.
„Jestli někdo nepřijde do sto deseti dnů.Tak to tu můžu zabalit!“Muž rozhodil rukama.Vypadalo to celkem komicky,kombinace zoufalého gesta s bezvýraznou tváří.
Vivian si vždycky myslel,že Šéf(tak přejmenoval Satana hned druhý den co sem přišel)je tak bezcitný,nakonec se ukázalo, že on emoce nemůže dát najevo,jelikož to nebylo v popisu jeho práce.
„A to bude jako konec?“Napadlo Viva.
Šéf se na něj podíval a povytáhl obočí. „Neměl bych ti to říkat,ale ano.“
Vivian nakrčil čelo a sedl si na ten měnící se kámen.Přemýšlel o Konci.Nikdy by ho nenapadla že se ho „dožije“ a najednou je blíž než by se zdálo.Jak k tomu došlo?To lidi tu Zemi tak zničily?
„Nejde jen o stav Země,jde o to že lidi nevěří.“Odpověděl Šéf Vivovi na otázku o které přemýšlel.
„No, nechám tě polemizovat o tvém životě.Jsem pozvaný na pátou na čaj s Bohem.“S těmito slovy Šéf zmizel stejně jako se objevil.
„Doufal jsem, že až si to tu odsloužím, vrátím se na zem a založím rockovou kapelu.Když už vim jak to tu chodí,klidně bych se oddal neřestem pozemského světa,ale takhle.“Vivian opět vytáhl onen užmoulaný papír se svých zaprášených kalhot a koukl na zbývající dny svého pobytu zde.
Otočil se na brouka, který lezl kolem jeho nohy. „Copak asi dělá Theon,nebo Juke tam nahoře.Bez nich mi ty dny utíkají mnohem pomaleji.To byly časy!“ Brouk na něj vyděšeně pohlédl a odcupital pryč.Viv pohlédl do dálky,kde se rýsovaly zříceniny města.
„Když ještě Peklo stálo ve vší kráse,co jsme se nachodili po barech ve městě. Juke měl nejradši ten podnik Hradby Jericha.Jo jo tam pracovala Cherry.“ Při vzpomínce na ni, se na Vivově tváři objevil potutelný úsměv. „Chudák Juke,vždycky se mě snažil přepít,ale po 50 kýblech se svezl na zem a chlast z něj tekl kudy mohl. Theon vždycky říkal, že nás tam Cherry už nepustí,ta ale vždy jen mávla rukou a nalila nám další.“
Odmlčel se a přemýšlel,tentokrát potichu.Když došel k závěru který ho sice neuspokojil,ale smířil se sním odlepil od sebe suché rty a olízl je jazykem.Ze země sebral brouka,který se proměnil v láhev vodky a plnými doušky se napil.
„Pamatujou se na mně vůbec.Někdo tvrdí, že když se vrátíme na zem, zapomeneme na všechno.To by se my nechtělo.“Uchychtl se a znovu se napil.
„To ty lidi sou tak v prdeli, že bude konec všeho a co Šéf myslel tím veřit?“Rozhodil Viv rukama až z láhve vychrstl část jejího obsahu.Ta dopadla na zem a proměnila se v hada,který se, se syčením odplazil pryč.
„Nebo když přišel do kina Pán Prstenů!To si pamatuju, že jsem Samovi dával informace o jeho rodině, jen aby každý den přišel a pustil mi ho znovu.
Sam „nahoře“ zabil svou tchýni, nebyl zlej jen ji prostě zabil, když ho už ho doháněla k šílenství.“ Z vyprávění o ní by jí Viv zřejmě taky zabil.
„Když jsem sem přišel přiřadili mě do kanclu.“ Mefistofeles mu řekl, že sem nemusí chodit,ale že určitě bude.Viv se mu tehdy vysmál.Nakonec musel uznat,že měl pravdu.Prostě vám to nedá.Navíc je celkem výhodný mít přístup do tajných dokumentů.
„Je to tu jako všude,tajný věci jsou tajný, ale jen do jistý míry.Špatně se k nim dá dostat,ale není to nemožný.“ Vivian poposedl na kameni.
[You must be registered and logged in to see this link.]


Naposledy upravil Olja dne Tue 10 Nov 2009, 11:07, celkově upraveno 6 krát (Reason for editing : chyba v textu..)
Návrat nahoru Goto down
https://rockmusicfanficforum.all-up.com
Mortyša
Admin
Mortyša


Poeet p?íspivku : 109
Age : 31
Location : Pilsen
Registration date : 16. 03. 08

Peklo........ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Peklo........   Peklo........ Icon_minitimeTue 18 Mar 2008, 11:36

bude pokráčo?Celkem se mi to líbí,akorát se mi už moc nechce do pekla... Suspect
Návrat nahoru Goto down
https://rockmusicfanficforum.all-up.com
Olja
Admin
Olja


Poeet p?íspivku : 79
Registration date : 16. 03. 08

Peklo........ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Peklo........   Peklo........ Icon_minitimeTue 18 Mar 2008, 16:40

bude......proč ne byla by si tam s Vivianem sama.... Twisted Evil I love you What a Face
hele promiň já ti omylem smazala správu...ani nevim že to můžu.... Laughing Exclamation
Návrat nahoru Goto down
https://rockmusicfanficforum.all-up.com
Mortyša
Admin
Mortyša


Poeet p?íspivku : 109
Age : 31
Location : Pilsen
Registration date : 16. 03. 08

Peklo........ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Peklo........   Peklo........ Icon_minitimeTue 18 Mar 2008, 18:42

Olja napsal:
bude......proč ne byla by si tam s Vivianem sama.... Twisted Evil I love you What a Face
hele promiň já ti omylem smazala správu...ani nevim že to můžu.... Laughing Exclamation

tys mi něco smazala?... Shocked Smile nějak sem si nevšimla... Suspect Wink
Návrat nahoru Goto down
https://rockmusicfanficforum.all-up.com
Olja
Admin
Olja


Poeet p?íspivku : 79
Registration date : 16. 03. 08

Peklo........ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Peklo........   Peklo........ Icon_minitimeTue 18 Mar 2008, 20:15

já to tam zase napsala en nevim jestli ve správný formě...vypadá to že ano..... Laughing Cool
Návrat nahoru Goto down
https://rockmusicfanficforum.all-up.com
Mortyša
Admin
Mortyša


Poeet p?íspivku : 109
Age : 31
Location : Pilsen
Registration date : 16. 03. 08

Peklo........ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Peklo........   Peklo........ Icon_minitimeTue 18 Mar 2008, 20:36

Pohodaaa...... I love you sunny
Návrat nahoru Goto down
https://rockmusicfanficforum.all-up.com
Olja
Admin
Olja


Poeet p?íspivku : 79
Registration date : 16. 03. 08

Peklo........ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Peklo........   Peklo........ Icon_minitimeWed 19 Mar 2008, 18:15

Jedeme dál.....

„Theon měl zase přístup ke zbraním.Když ,ale potřeboval s někým vyřešit účty musel to udělat Sam.“Ten už přece jen s držením zbraně měl zkušenosti,a tak mu to nedělalo problém.Pravda je, že jste někoho odkrouhli a další den ho potkali v baru,ale tak to tu už chodí,nebo spíš chodilo.Všichni dělali co chtěli a co potřebovali s tím rozdílem,že na vás nikdo nedohlížel a netrestal vás.“ Viv si promnul oči. „Mám to tu rád.“ Shrnul nakonec svou úvahu.
Lokl si z lahve,která se opět naplnila. „Ale teď bude konec.“
Šéfovo hlas se opět vynořil od nikud a následovalo ho i tělo. „Koukám že vzpomínáš na staré dobré časy.“ Vivian na šéfa vzhlédl,když viděl že mu kyne ať zůstane sedět,zůstal.
Z prázdna si vytáhl židli a posadil se na ni.Takhle často ho Viv nikdy nevídal.Je vidět, že se blíží konec.Viv mu nabídl láhev,on ale odmítl a stejným způsobem,jakým získal židli,získal i hrnek s kafem.
„Nechci být nezdvořilý,ale ten nebeský čaj je pěkný patok.“Otřásl se Šéf,se slastným povzdychnutím se napil ze svého šálku.Viv se divil, že na Šéfově tváři vidí nějakou známku emocí a zděsil se. On, Vládce Pekla,na kterého se lidi vsázeli, kdo v jeho tváři vyvolá nějakou známku citů a nikomu se to nikdy nepovedlo,se projevil.
„Šéfe,můžu se zeptat proč jste vzal tuhle práci?“Odhodlal se Viv vyslovit otázku co mu vyzývavě tančila na jazyku.
„Víš Viviane,ze začátku se to zdálo jako dobrý nápad.Vládnout peklu a tu a tam někoho vykopnout do nebe.Dřív to tu nevypadalo,no však víš jak.Bary byly narvaný,business kvetl,jedna radost za druhou,ale teď.“
„Už to tak dobrý nápad není.“Dokončil za něj Viv a zadumaně pozoroval štíra jak kolem nich zmateně pobíhá.
„Já mám lidi rád Viviane,ale tohle opravdu dělat nemuseli.“Povzdychl si Šef a napil se z vystydajícího kafe.Když se studená tekutina dotkla jeho rtů nespokojeně zamručel a mávnutím ruky si kafe ohřál.
„A kde jsou?“
„No na zemi.“ Ukázal Šéf směrem k zamračenému nebi.
„Ale co ty mrtvý?“ Nechápal Vivian.
„Jsou jen prach.Přestali věřit,tak jim nic jiného nezbývá.“
Viv nakrčil čelo. „Ale já jsem taky nevěřil v Boha a jsem tady.“
„Nemusíš věřit v Boha.Stačí prostě věřit.“
Viv si vzpomněl na Juliana,ten věřil v svět.Zjistil by si jak se tam na zemi mají,ale teď není kde.Od tý doby co je tu sám všechno zchátralo.Pak ho napadla jedna otázka,sebral všechnu odvahu,vědomí že za chvíli stejně bude konec mu jí dodalo.
„Šéfe,nemohl bych se na těch pár dní kouknout na horu?“
Šéf na něj překvapeně koukl jedním okem.
Najednou se vzpřímil,rozhlédl se a zmizel.Viv si povzdechl.Chvíli seděl na kameni,ale nakonec se rozhodl nečekat na Šéfa,když bude chtít najde si ho.Rozešel se k troskám města. S rukama v kapsách se loudal černým pískem pískem,vlasy mu rozčechral vítr.Počkat!Vítr?!Tady!?Viv se zmateně rozhlédl,ale za ním ani vedle něj nic nebylo.


[You must be registered and logged in to see this link.]


Naposledy upravil Olja dne Thu 08 May 2008, 21:34, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://rockmusicfanficforum.all-up.com
Mortyša
Admin
Mortyša


Poeet p?íspivku : 109
Age : 31
Location : Pilsen
Registration date : 16. 03. 08

Peklo........ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Peklo........   Peklo........ Icon_minitimeThu 20 Mar 2008, 18:23

Jen ho pusťte!, haháá, jdeme nahorůůůů! Hmmm, nějak uděláme, aby peklo bylo jako dřív a pak s edo něj přestěhujem! jooo.... Rolling Eyes Sleep Surprised
Návrat nahoru Goto down
https://rockmusicfanficforum.all-up.com
Karoliina

Karoliina


Poeet p?íspivku : 19
Age : 36
Registration date : 16. 03. 08

Peklo........ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Peklo........   Peklo........ Icon_minitimeFri 21 Mar 2008, 19:42

Olja napsal:
bude......proč ne byla by si tam s Vivianem sama.... Twisted Evil I love you What a Face

Sama s Vivianem? Klidně i v pekle Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Olja
Admin
Olja


Poeet p?íspivku : 79
Registration date : 16. 03. 08

Peklo........ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Peklo........   Peklo........ Icon_minitimeWed 18 Jun 2008, 19:19

Jsem ostuda,já vím...ale nemam nějak nit na pokráčo....

Zamračil se a zavrtěl hlavou. „Vítr?Tady?Už jsem na tom špatně.“ Bez dalších komplikacích se dohrabal k troskám.Sedl si do baru Hradby Jericha,nebo alespoň do toho co z něj zbylo,zvedl ze země trubku,ta se v cuku letu proměnila ve flašku ginu,Viv spokojeně zamlaskal a napil se.
„Haló!“ Viv se leknutím zřítil k zemi. „Haló!“ Zmateně zahrabal v písku.
„Je tu sakra někdo!“Viv popadl flašku ginu a doplazil se za nejbližší sutinu(neměl to daleko).
VELMI nenápadně vykukoval zpoza zdi,aby zjistil co se děje.
„Kam sem se to zase dostala!“
Vivian se opatrně a velmi TIŠE přeplížil za další kámen, aby měl lepší výhled.
„Já tě neukousnu.“Řekla otráveně žena,která se posadila na židličku, na které před chvílí seděl on.
Vivian se postavil a nadmul hruď, aby vypadla hrozivě, žena se na něj ironicky podívala.Pohledem ho sjela od hlavy až k patě, a pak se zase nevzrušeně otočila k pultu.
„Řekneš mi kde sem?“
Viv k ní popošel,ale nic neřekl.Žena rozhodila rukama. „No výborně,jsem v nějaký blbí pustině s němim usmrkancem.“
Ladně seskočila ze stoličky,nakopla kámen ležící jí v cestě (překvapivě zůstal kamenem) a prošla kolem zaraženého Viviana směrem na ulici.
Ten zmateně zatřásl hlavou,otočil se za ženou, ta mu ale zmizela z dohledu, podíval se na flašku,kterou držel v ruce. „Asi moc piju“Zhodnotil svou vidinu a posadil se na židli.
Z omylu ho však vyvedl hlas,který za nim naštvaně volal.„Kde to sakra jsem!“
Nevěřícně se otočil.Žena tam opravdu byla,zahodil flašku a rozběhl se k ní.
„Počkej!“
„Ha ty mluvíš!No výborný.“Žena na něj mluvila, aniž by se zastavila.
Viv se rozhodl jí zdělit informaci,které se dožadovala.„Nechci tě vystrašit,ale jsi v pekle.“
Čekal, že začne hystericky řvát nebo si vyčítat svoje hříchy nebo mu neuvěří,ale že nad tím zjištěním mávne rukou to nečekal.
„No konečně vim kde jsem.“
„CO?“
„Co co?“Nakrčila žena čelo.
„Tobě to nevadí?“
„Co?“
„No co že jsi v PEKLE!“Zdůraznil Viv slovo peklo,protože si myslel, že ho neslyšela.
„Nemusíš tak řvát,proč by mi to vadilo,znám horší místa to mi věř.“
„Pravda.“Smířil se Viv s její reakcí.
„Jsem Isa.“Podala mu žena ruku.
„Vivian.“Stiskl její ruku,pokožku měla drsnou,jako by to ani nebyly ruce ženy.
„Jak jsi se sem dostala?“
Isa pokrčila rameny. „Jo to kdybych věděla!“
„Počkej,ty to nevíš?“Vyvalil na ní Viv oči.
„Slyšels?!“
„Každej to věděl.“
„No tak holt nejsem každej!“Vyjela na něj Isa.
„Ty to víš?“
„No jasně!“Rozhodil Viv rukama.
„A?“
„To ti nesmim říct!“Zarazil se Vivian.
„Jsi v pekle!Tady smíš všechno!Ty nechceš!“
„To není pravda.“Ohradil se na ní.
„Tak to vybal!“
„Ne!“
„Sebevražda?“Dotírala.
„Ne!“
„Nehoda!“
Viv se na ní obořil.„Ne!Už vim proč tu si!Někdo tě zabil kvůli tvojí prostořekosti!“
Isa udělala obličej,až Viv vyprskl smíchy.
„To je dost možný.“Ohodnotila jeho poznámku.
Viv si uvědomil, že se po dlouhých 50ti letech směje.S Šéfem žádná sranda není a ta havěť která tu žije nemluví.
„Tak to byla vražda!“Usoudila Isa,která se nehodlala vzdát.
„Bože!“
„Co to řikáš!“
„Sorry,ale ty si fakt otravná!“
„Ty si nudnej!“
„Ach jo.“
Chvíli vedle sebe kráčeli v tichosti,pak Isa vybuchla smíchy.Viv se na ní nechápavě koukl.
„Co ti je?“
„Ale,konečně mam klid!“
„Jak to myslíš?“
„Nahoře jsem musela pořád zdrhat a schovávat se,teď!“Rozhlédla se kolem.
„Copak si tam provedla!“
„Špatně se narodila.“
„To máš blbí.“
„Když je táta vrah a máma feťačka,nevybereš si.“
„To jo.“
„Koukám, že jste se už seznámili!“Isa se prudce otočila na podpatku, aby zjistila kdo to mluví.
„Jojo šéfe,ale já myslel…“Otázku ale nedokončil jelikož mu Šef skočil do řeči.
„Tak tě tu vítám,Vivian tebou sepíše dotazník,doufám, že se ti tu bude líbit.“
„Ale…“Namítl Vivian.Šéf ale zmizel.Viv si povzdychl a začal hledat papír a tužku.
Návrat nahoru Goto down
https://rockmusicfanficforum.all-up.com
jezek
Admin



Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 08. 05. 08

Peklo........ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Peklo........   Peklo........ Icon_minitimeThu 31 Jul 2008, 10:04

tak jsem se dotoho dala....
ten dotazník je pěknej Smile jen tak dál!!! když už jsem si nešla čas to přečíst, tak koukej napsat pokráčo!! Smile
Návrat nahoru Goto down
jezek
Admin



Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 08. 05. 08

Peklo........ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Peklo........   Peklo........ Icon_minitimeThu 07 Aug 2008, 10:10

to jste se vsichni museli najednou zaseknout?!!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Peklo........ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Peklo........   Peklo........ Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Peklo........
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
RockMusicFictionForum :: Fan Fictions :: Another-
Přejdi na: